تکمیل کارنامه سلامت روان

تکمیل کارنامه سلامت روان


تاریخ انتشار : Publish : نسخه قابل چاپ Print

به اطلاع کلیه دانشجویان شاغل به تحصیل در دانشگاه بوعلی سینا شامل روزانه و شبانه ( نوبت دوم) در تمامی مقاطع تحصیلی می رساند هر چه سریعتراز 15 شهریور الی 15 آبان  از طریق لینک زیر در سامانه سجاد، کارنامه سلامت روان را تکمیل نمایند. تکمیل کارنامه سلامت روان الزامی و عدم اقدام به موقع به منزله نقص در پرونده آموزشی است

 لینک کارنامه سلامت روان: https://portal.saorg.ir/mentalhealth

 

نحوه پر کردن کارنامه سلامت روان

1-وارد لینک سلامت روان شوید:

 لینک کارنامه سلامت روان: https://portal.saorg.ir/mentalhealth

2 -در صورتی که تا کنون در این سامانه وارد نشدید گزینه ثبت نام را انتخاب و بعد از ثبت نام در سامانه کارنامه سلامت روان را تکمیل نمایید.

2. اگر در این سامانه قبلا ثبت نام کرده اید از گزینه ورود وارد شوید کد ملی و رمزعبور قبلی خود را وارد کرده و پرسشنامه مذکور را تکمیل نمایید.

4 -اگر رمز عبور خود را فراموش کرده اید در قسمت پایین صفحه گزینه (نام نویسی – رمزتان را گم کرده اید) را انتخاب کرده و شماره موبایلی که قبلا موقع ثبت نام در این سامانه وارد کرده اید را ثبت کرده  و پیامکی حاوی کد فعال سازی به گوشی شما ارسال می گردد و بعد از ثبت کد فعال سازی در سامانه رمز عبور جدید به شما ارسال می گردد.

5- اگر رمز خود را فراموش کرده اید و به  سیم کارت قبلی خود دسترسی ندارید می توانید بعد از وارد شدن به لینک کارنامه سلامت روان در قسمت بالا گزینه ارتباط با پشتیبانی سامانه را انتخاب کرده و اطلاعات خواسته شده را تکمیل نمایید و در قسمت توضیحات( فراموش کردن رمز عبوریا  نداشتن سیم کارت قبلی )را درج نمایید و عکس کارت ملی خود را در انجا بارگزاری نماید. طی چند روز رمز عبور به شما ارسال می گردد.

زمان پر کردن کارنامه سلامت روان از 15 شهریور ماه الی 15 آبانماه می باشد.

 

مرکز مشاوره دانشگاه بوعلی سینا